Konkurs "Mój Pierwszy Biznes" 2020

Termin składania biznesplanów trwa

od 18 czerwca 2020 r. do 30 września 2020 roku.

SZCZEGÓŁY ----------- REGULAMIN

KOMUNIKAT DLA KANDYDATÓW

AKTUALIZACJA HARMONOGRAMU REKRUTACJI

Postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I branżowych szkół I stopnia, techników i liceów ogólnokształcących dla młodzieży oraz klas wstępnych w liceach ogólnokształcących z oddziałami dwujęzycznymi prowadzonych przez Miasto Kraków, będzie przeprowadzone w terminach określonych przez Ministra Edukacji Narodowej (podstawa prawna: §  11b ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.). W związku z powyższym do wymienionych wyżej typów szkół nie obowiązują terminy rekrutacji ustalone przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

link do strony Portalu Edukacyjnego:

Informacje o nauczanych zawodach

NOWY KIERUNEK KSZTAŁCENIA

Technik rachunkowości

Zapraszamy do zwiedzenia naszej szkoły - zobacz filmy!

Spacer po szkole

Odkrywamy szkołę

KOMUNIKAT  O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ  DO 24 MAJA 2020 r.

W TECHNIKUM EKONOMICZNO - HOTELARSKIM NR 4 W  KRAKOWIE

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została  opublikowana w Dzienniku Ustaw RP: http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/742

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Komunikaty w tej sprawie  znajdują się na stronie internetowej: www.gov.pl/edukacja

W sprawach bieżących  prosimy o kontakt na adres e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kontakt telefoniczny: 12 422 - 99 - 13  lub za pomocą dziennika elektronicznego Librus.

Z życzeniami zdrowia
Anna Gawinek-Pisarczyk
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie

Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4 w Krakowie
jest wśród 500 techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Głównym Techników PERSPEKTYWY 2020
i przysługuje mu tytuł  "Złotej Szkoły 2020".  Tytuł ten przysługuje technikum, które w rankingu zajęło miejsce od 1 – 100.

MY ZAJĘLIŚMY 66 MIEJSCE W POLSCE!!!  10 MIEJSCE W MAŁOPOLSCE !!!   5  MIEJSCE W KRAKOWIE!!!