"Let’s read in English" - 2019

Konkurs ”Let’s read in English”

W dniu 29 marca 2019 r. o godzinie 12.00 biblioteka szkolna zorganizowała III Edycję Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim ”Let’s read in English”. W konkursie uczestniczyło 10 uczniów z klas 1 – 4.

Ocenie podlegała: dykcja, interpretacja tekstu, wymowa, płynność czytania, interpunkcja i zachowanie limitu czasu (do 3 minut).

Werdykt wydało jury w składzie: Lila Habrat, Halina Legutko, Urszula Siwek - Faszyńska i Alina Sokołowska.

I miejsce zajął Jakub Szura z kl. 2F, II miejsce Joanna Staśko z kl. 2C, III miejsce ex aequo zajęły Martyna Kotlińska z kl. 2C i Izabela Żebrowska z kl. 4F.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, zostali także nagrodzeni przez swoich nauczycieli bardzo dobrymi ocenami z języka angielskiego.

---> ZDJĘCIA <---

Więcej artykułów…