ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ W RAMACH DNI OTWARTYCH AGH

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 wygrała zawody piłki nożnej zorganizowane w ramach dni otwartych Akademii Górniczo-Hutniczej. Nasi zawodnicy zanotowali cztery zwycięstwa oraz dwa remisy, co w ostatecznym rozrachunku dało im zwycięstwo w całym turnieju. Gratulujemy!!!

Wyniki:

ZSE nr 1 - I LO 1-0 (Otfinowski)

ZSE nr 1 - XIII LO 1-1 (Wcisło)

ZSE nr 1 - III LO 5-2 (Otfinowski, Wcisło-dwie, Kozak, Iwanicki)

ZSE nr 1 -  ZSŁączności 1-o (Iwanicki)

ZSE nr 1 - III LO Rabka 1-1 (Zakrzewski)

ZSE nr 1 - III LO Bielsko-Biała 2-0 (Tatko, Zakrzewski)

ZDJĘCIA

Skład drużyny: Iwanicki Krzysztof 1g, Kozak Jakub 1b, Leżański Jakub 1c, Marczyk Paweł 4c, Mazur Konrad 2c, Otfitowski Sebastian 1g, Tatko Sebastian 1a, Wanat Mateusz 2c, Wcisło Maciej 4h, Zakrzewski Filip 1c.

Opiekun: Leszek Sawicki