Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Język angielski w branży turystyczno-gastronomicznej” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków”.

  1. Weronika Leja                   3d
  2. Karolina Kulisiewicz        2f
  3. Katarzyna Kotarba           2g
  4. Wiktoria Czerkas              3g
  5. Karolina Heród                 3f
  6. Wiktoria Janecka             3h
  7. Małgorzata Schemet        3h
  8. Ewa Moniowska                2f

 

Lista rezerwowa:

  1. Joanna Filipowska           3h
  2. Weronika Pogorzelska    3h

 

Zakwalifikowane osoby proszone są o potwierdzenie udziału w kursie bezpośrednio u pedagoga szkolnego pok. 29a lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych najpóźniej podczas pierwszych zajęć 06.03.2018 (wtorek)      godz. 9.15 -  10.50 w   sali 21

Zapraszam

pedagog szkolny Pela Kolarska