LICEALIADA - AMATORSKA I  LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

21 marca 2018  zakończyły się rozgrywki I Amatorskiej siatkarskiej ligi SKS chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje krakowskich szkół ponadgimnazjalnych, które po rundzie zasadniczej  zajęły cztery czołowe miejsca w końcowej tabeli, a nasza reprezentacja była na szczycie tabeli :). Chłopcy w rundzie finałowej nie dali sobie odebrać zwycięstwa i zajęli I miejsce w Amatorskiej I Lidze SKS piłki siatkowej chłopców w rozgrywkach w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy sukcesu !!!

 

SKŁAD REPREZENTACJI:

9. Karol Zasada 3a, 3. Kamil Płatek 3f, 4. Sebastian Tatko 2a,  2. Aleksander Rogowiec 1e, 1. Dominik Ptak 4a, 12.  Adrian Michalik 4d, 8. Miłosz Wnorowski 2c, 11. Łukasz Cyganik 3c, 13. Przemysław Dzieża 3a,  5. Maciej Wantuch 3f

Opiekun: Joanna Gos

 

--->  ZDJĘCIA <---