Zapraszamy uczniów na kurs „Profesjonalny wizerunek w branży turystyczno-gastronomicznej” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków”.

 

Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych i będzie realizowany 10 i 17 listopada  2018  w soboty w godz. 8.30 – 14.45

Zgłoszenia  do dnia 7 listopada 2018:

 

Program kursu:

  1. Znaczenie wizerunku w biznesie: profesjonalny pracownik, jak dbać o wizerunek pracodawcy
  2. Etykieta w kontaktach z klientem: relacje z uwzględnieniem kultur różnych krajów, zastosowanie protokołu dyplomatycznego w biznesie, savoir-vivre w kontaktach bezpośrednich, rozmowa telefoniczna, korespondencja listowa i e-mailowa
  3. Kreowanie wizerunku poprzez strój
  4. Wizaż, teoria makijażu, praktyczne umiejętności w makijażu, pielęgnacja, fryzura do pracy
  5. Komunikacja werbalna i niewerbalna: reguły efektywnej komunikacji, błędy i bariery komunikacyjne, autoprezentacja
  6. Profesjonalny wizerunek pracownika na przykładzie pracownika hotelu i biura podróży, zasady i reguły, popełniane błędy

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy do pobrania/ złożenia w sekretariacie szkoły lub u pedagoga szkolnego pok.29a

W przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych o pierwszeństwie przyjęcia decydują kryteria regulaminu projektu:  https://drive.google.com/file/d/0B9MMyh1HirX-SjF5U0pvaGx6dnVWSFBaWGFUbkJEV2g2alBF/view