Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Wychowawca wypoczynku”

Grupa I – termin  2 luty – 2 marca 2019

  1. Aleksandra Grajny            3g
  2. Dominika Del Fidali         4d
  3. Anna Szczupak                  2f
  4. Monika Basista                 2d
  5. Anna Duda                         3g
  6. Joanna Ludwikowska      3g
  7. Małgorzata Rejzowicz      3g
  8. Diana Dydlińska                  3g
  9. Patrycja Wyżga                  4h
  10. Wiktoria Żmuda                4d

Harmonogram kursu:

2.02       8.30 – 14.45
9.02       8.30 – 14.45
16.02     8.30 – 14.45
23.02     8.30 – 14.45
2.03       8.30 – 11.35,  11.40 – 14.05 doradztwo zawodowe (warsztaty)

 

Grupa II-  termin: 2 marca – 30 marca 2019

  1. Weronika Rudolf               2d
  2. Wiktoria Dziedzic             4h
  3. Weronika Janecka            4h
  4. Wiktoria Mikuła                4g
  5. Laura Pamuła                    4d
  6. Oliwia Krokosz                  4h
  7. Karolina Krawczyk           4h
  8. Joanna Filipowska           4h
  9. Weronika Pogorzelska    4h
  10. Małgorzata Schemet        4h

Harmonogram kursu:

2.03       8.30 – 14.45
9.03       8.30 – 14.45
16.03     8.30 – 14.45
23.03     8.30 – 14.45
30.03     8.30 – 11.35,  11.40 – 14.05 doradztwo zawodowe (warsztaty)

Uczniowie zakwalifikowani do oby grup proszeni są o potwierdzenie woli udziału do pedagoga szkolnego.

Lista rezerwowa:

  1. Agnieszka Tomaszewska             4d
  2. Izabela Kabaja                               4d
  3. Gabriela Mioduszewska               1e
  4. Weronika Kowalska                      1e
  5. Gabriela Kudas                              2g
  6. Agnieszka Boroń                           2g
  7. Roksana Antosz                             2d
  8. Ewa Moniowska                            3f
  9. Klaudia Trafiał                               3g
  10. Wiktoria Dulewska                       3g
  11. Daria Janik                                     1e
  12. Alona Kolisnyk                               1e
  13. Natalia Kielusiak                            1e
  14. Olga Buś                                           1e
  15. Martyna Siatko                               2f
  16. Sebastian Mróz                               2f
  17. Katarzyna Kotarba                         3g
  18. Natalia Wolska –Brodzinska       3g
  19. Aleksandra Wiecheć                      3g
  20. Weronika Wronska                       4d
  21. Karolina Kulisiewicz                      3f