Postępowanie certyfikacyjne z języka angielskiego zawodowego

Postępowanie certyfikacyjne
z języka angielskiego zawodowego

 

31 maja 2019 r. zakończyło się postępowanie certyfikacyjne z języka angielskiego zawodowego dla klas trzecich w zawodach technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej. Postępowanie certyfikacyjne dla tych zawodów odbyło się po raz pierwszy w szkole, a organizatorami byli nauczyciele języka angielskiego p. Marta Kasolik i p. Kaja Biegun. Klasy trzecie kończą naukę tego przedmiotu. W postępowaniu wzięło udział 101 uczniów klas trzecich. Po etapie pisemnym prowadziła klasa 3g uzyskując najwyższe wyniki. Jednak do etapu ustnego zdecydowała się przystąpić tylko klasa 3 h bezapelacyjnie wygrywając postępowanie i uzyskując certyfikat. Etap pisemny polegał na napisaniu testu obejmującego zagadnienia z podstawy programowej, a etap ustny na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, hotelarze na temat ” My Dream Hotel” a turyści mieli opracować „7-dniowy plan pobytu 20 osobowej grupy angielskiej w Krakowie”. Certyfikatami nagrodzono Julię.Jarocką, Paulinę Kaletę, Gabrielę Kuchtę, Szymona Musiała i Patrycję Kołodziej. Część nagród ufundowało wydawnictwo Oxford University Press. Gratulujemy!

certyfikat j.angielskiego