W dniu 16 września br. (poniedziałek) odbędą się spotkania P. Wychowawców z Rodzicami uczniów TE-H oraz spotkania Rodziców uczniów klas pierwszych w sprawie projektów unijnych. Spotkania odbędą się wg następującego harmonogramu:

godz. 16.30 – klasy pierwsze – spotkania z wychowawcami

klasa 1a – sala 30 – wychowawca– mgr Ewa Sacha

klasa 1b – sala 32 – wychowawca- mgr Mariola Szumilas

klasa 1c – sala 34- wychowawca-  mgr Joanna Gos

klasa 1d – sala 35 – wychowawca- mgr Beata Stec

klasa 1e – sala 33- wychowawca- mgr Dorota Świdrak


godz. 16.30 – klasy pierwsze - spotkania w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1a1 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1a2 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1b1 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1c1 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1c2 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1d1 – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

 

godzina 16.30  - klasy drugie i trzecie - spotkania z wychowawcami

klasa 2a – sala 26- wychowawca- mgr Renata Ryszka

klasa 2b – sala 39- wychowawca- mgr Agnieszka Kurzeja- Sokół

klasa 2c – sala 10- wychowawca- mgr Agata Kosowicz

klasa 2d – sala 36- wychowawca- mgr Magdalena Jastrzębska

klasa 2e – sala 16- wychowawca- mgr Małgorzata Bieżanowska

klasa 2f – sala 17- wychowawca- mgr Dorota Prochaska

klasa 3a – sala 31- wychowawca- mgr Anna Malinowska

klasa 3b – sala 40- wychowawca- mgr Gabriela Siczek

klasa 3c – sala 37- wychowawca- mgr Jolanta Kardyś

klasa 3d- sala 38- wychowawca- mgr Magdalena Nawrocka

klasa 3e – sala 11- wychowawca- mgr Agnieszka Rydz

-2-

godz. 17.30 - klasy pierwsze - spotkania w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1a –  spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1b – spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1c – -spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1d –  spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

klasa 1e –- spotkanie w auli w sprawie projektów unijnych

 

godz. 17.30klasy pierwsze - spotkania z wychowawcami

klasa 1a1 – sala 25 – wychowawca mgr Grażyna Polańska

klasa 1a2-   sala 26 – wychowawca mgr Justyna Przecherska

klasa 1b1 – sala 31 – wychowawca mgr Dorota Jęczmionek

klasa 1c1 – sala 32 – wychowawca mgr Ewa Karwala

klasa 1c2 – sala 24 – wychowawca mgr Hanna Dziwisz

klasa 1d1 – sala 35 – wychowawca mgr Agata Janiszewska

 

godz. 17.30klasy trzecie i czwarte - spotkania z wychowawcami

klasa 3f – sala  36 – wychowawca- mgr Edyta Śnieżek

klasa 3g – sala 37 – wychowawca- mgr Małgorzata Rachwalik

 

klasa 4a – sala 39 – wychowawca mgr Irena Przybilla- Nowak

klasa 4b – sala 40 – wychowawca mgr Anna Kochan

klasa 4c – sala 30 – wychowawca mgr Anna Kałwa

klasa 4e– sala 16 – wychowawca mgr Jolanta Kwapisz

klasa 4f – sala 11 – wychowawca mgr Marcin Maciuk

klasa 4g – sala 34 – wychowawca mgr Ewelina Mazurek- Grabowska

klasa 4h- sala 17 – wychowawca mgr Iwona Cienkosz

18.30 – aula – zebranie Rady Rodziców

 

Lekcje w tym dniu odbywają się wg skróconego podziału godzin.

Wszyscy P. Uczący, będą dyżurować w pokoju nauczycielskim w godz. 16.30 – 18.30, natomiast P. Wychowawcy będą dostępni poza godzinami spotkań z Rodzicami uczniów swoich klas.