KOMUNIKAT  O ZAWIESZENIU ZAJĘĆ  DO 24 MAJA 2020 r.

W TECHNIKUM EKONOMICZNO - HOTELARSKIM NR 4 W  KRAKOWIE

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nowelizacja rozporządzenia MEN w tej sprawie została  opublikowana w Dzienniku Ustaw RP: http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/742

 

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Komunikaty w tej sprawie  znajdują się na stronie internetowej: www.gov.pl/edukacja


W sprawach bieżących  prosimy o kontakt na adres e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , kontakt telefoniczny: 12 422 - 99 - 13  lub za pomocą dziennika elektronicznego Librus.Z życzeniami zdrowia
Anna Gawinek-Pisarczyk
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie