Wyniki Konkursu o Patronie Szkoły

O obrotach wokół Kopernika - Polityka.pl

„A cóż piękniejszego nad niebo,

które przecież ogarnia wszystko co piękne…”

(Mikołaj Kopernik)

 

Pomimo panującej pandemii Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 pamięta o urodzinach swojego patrona i z tej okazji przygotował Konkurs. Do udziału zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas pierwszych. Młodzież miała okazję stworzyć prezentację i poszerzyć swoją wiedzę na temat życia i osiągnięć naukowych Mikołaja Kopernika. Dziękujemy uczestnikom za wykonanie prac. Spośród wszystkich pierwszoklasistów Jury Konkursu Wiedzy o Mikołaju Koperniku oceniło prace i ogłosiło następujące wyniki:

 

    I. miejsce – prezentacja Krystyny M., Oliwii W., Yuriego G. z klasy 1b


    II. miejsce – prezentacja Kacpra K., Anny O., Dominika W. z klasy 1a


    III. miejsce – prezentacja Weroniki G., Sebastiana W., Julii Z. z klasy 1e

     

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!