MARSZ PO WIOSNĘ

Maszerując przez 3 tygodnie przywitaliśmy wiosnę. Konkurs „MARSZ PO WIOSNĘ” się zakończył, ale nie rezygnujcie ze spacerów. Wiosna już zawitała i słońce wygląda zza chmur, więc tylko wystarczy założyć  wygodne buty i można udać się w poszukiwaniu jej oznak.

Krótki spacer może sprawić, że poczujecie się lepiej, ponieważ jest to ćwiczenie aerobowe o małej intensywności, które może zapewnić Wam chwilę spokoju w środku pełnego napięć dnia.

Jeśli brakuje  Wam motywacji, dobrym rozwiązaniem może być zabranie na przechadzką zwierzaka lub wyjście na spacer z przyjacielem. Nie zapominajcie, że robiąc tak niewiele, możecie bardzo dużo zyskać.


WYNIKI - rywalizacja klasowa:

I miejsce:  1c

II miejsce: 2b1

III miejsce: 2c


WYNIKI - rywalizacja indywidualna:

I miejsce i tytuł MVP zdobyła Patrycja Markiewicz 2c

II miejsce: Jowita Przebinda 2d

III miejsce: Karolina Mleczko 1c


Gratulujemy finalistom i wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie !!!


-->TABELA WYNIKÓW<--