CHODŹŻE NA POLE

Dziewczęta z naszej szkoły 1 października 2021 roku w ramach akcji „Chodźże na pole” dołączyły do zabawy tanecznej zorganizowanej przez Zespół Szkół Energetycznych. Uczennice chętnie skorzystały z zaproszenia chłopców z Energetyka”, aby wspólnie promować aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. To taneczne spotkanie odbyło się w Parku Jordana i było podsumowaniem kampanii „KrakówWFormie”, której celem było właśnie zachęcenie krakowian do plenerowej aktywności. Na zakończenie imprezy panie Joanna Gos i Magdalena Kaczmarek zaprosiły wszystkich uczestników do wspólnej zabawy do piosenki „Such a happy day”:)

Aby przekonać się jak szczęśliwy był to dzień zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji Telewizji Kraków z tego wydarzenia.

 

-->ZDJĘCIA<--

-->RELACJA TV KRAKÓW<--