KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Konkurs piosenki patriotycznej odbył się 25 października w szkolnej auli. Uczestnikami tego wydarzenia byli uczniowie, którzy mieli zaśpiewać jedną z pieśni patriotycznych.  Rywalizację oceniało jury w składzie:
•    Dyr. ZSE mgr Anna Gawinek-Pisarczyk
•    V-ce dyr. mgr Wojciech Polański
•    mgr Hanna Dziwisz
•    mgr Dorota Krupa

Natomiast prowadzącymi byli:
•    Angelika (Carmen) Bielak
•    Karolina Świerz

Rywalizacja była bardzo zacięta. Wszystkie klasy chciały się pokazać z jak najlepszej strony, jednak jury uznało, że na  pierwsze miejsce zasługuje klasa 2d, która wykonała „Białe róże”. Drugie miejsce zajęły ex aequo dwie klasy: 2e oraz 2c. Pierwsza z nich zaśpiewała „Wojenka” natomiast 2c „Rota”. Podium uzupełniła klasa 3f (ubiegłoroczni laureaci) z pieśnią „Ułani, ułani malowane dzieci”.

Zapraszamy do galerii, w której znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia.