OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2010

W dniach 18 - 24 października 2010 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w organizowanym po raz drugi Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.

Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej pomyślany został jako impreza cykliczna.

Ulotka dni kariery

We wtorek 19 października gościliśmy Panią Grażynę Rybę - przedstawiciela biura podróży SOLTUR  w Krakowie, która zaprezentowała uczniom klas pierwszych i drugich  możliwości rozwoju kariery w zawodzie technik obsługi ruchu turystycznego.

W środę grupa uczniów działająca w Szkolnym Kole Kariery wzięła udział w konsultacjach dotyczących planowania ścieżki zawodowej i wyboru dalszego kierunku kształcenia

Aby pomóc niezdecydowanym uczniom wybrać odpowiednią uczelnię klasy czwarte kształcące się w zawodach  technik ekonomista i technik hotelarstwa uczestniczyli w dniu 21 i 22 października w targach pracy i dniu otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.