Ogólnopolski Tydzień Kariery

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

W dniach 15 - 21 października 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w czwartej edycji  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywającym się pod hasłem „Praca: zawód czy kompetencje?”.

Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej.
W ramach współpracy z biurem karier Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uczniowie klas czwartych Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego uczestniczyli:

• 25 października  w Targach Kariery UEK

W środę 17 października grupa uczniów działająca w Szkolnym Kole Kariery wzięła udział w konsultacjach dotyczących planowania ścieżki zawodowej i wyboru dalszego kierunku kształcenia.

Opracowała Justyna Przecherska

„Jestem nauczycielem