PEDAGOG SZKOLNY

Miejsce  pedagoga szkolnego znajduje się na styku społeczności uczniów, nauczycieli i rodziców. Obserwując życie szkolne, konflikty i różnice interesów pełni rolę obiektywnego rzecznika praw ucznia, wspiera racjonalne rozwiązania trudności szkolnych i problemów osobistych, ukazuje możliwości budowania pozytywnych więzi. Nie  zastępuje rodziców ani wychowawców, ale wspomaga ich w udzielaniu pomocy, korzystając ze współpracy specjalistów i instytucji wspierających szkołę i rodzinę.

Do pedagoga szkolnego może przyjść każdy, kto ma kłopot, a nie potrafi sobie z nim samodzielnie poradzić.

Dyżury w roku szkolnym 2021/2022

(godziny dyżurów mogą ulec zmianie np. w dniach spotkań z rodzicami, rad pedagogicznych, itp. - proszę, w miarę możliwości, o wcześniejsze potwierdzenie terminu spotkania)


PELA KOLARSKA
poniedziałek 11.30 - 17.30
wtorek 10.15 - 15.15
środa 10.00 - 14.30
czwartek 10.00 - 14.30
piątek 9.00 – 13.00 /kontakty z instytucjami/

kontakt e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

facebook: Pedagog Trzecie Piętro