Ogólnopolski Tydzień Kariery

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

W dniach 14 - 20 października 2013 r. odbędzie się piąta edycja  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywającym się pod hasłem „Odkryj talenty swojego dziecka”. Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszam młodzież na warsztaty organizowane przez Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. J. Tischnera w Krakowie - terminy w tym PLAKACIE. Program dostępny na stronie:

OGOLNOPOLSKI_TYDZIEN_KARIERY_213_w_WSE

Zapraszam również na warsztaty dot. planowania kariery do sali 20 w dniach

  • 15 X o godz. 13.00 do 13.30
  • 18 X o godz. 9.15 do 10.00

Odkryj talenty - banner

 

Opracowała: Justyna Przecherska