Relacja z praktyki na Malcie 2013

RELACJA Z PRAKTYKI NA MALCIE - 2013

A oto wspomnienia naszych uczniów którzy powrócili z praktyk zawodowych na Malcie:

"Już na samym początku, praktyki na Malcie zapowiadały się obiecująco- i nie zawiodłem się :) Praktyki te ofiarowały mi ogromnie cenny owoc w postaci zdobytego doświadczenia zawodowego oraz poznania nowych przyjaciół z Malty, z którymi kontakt utrzymuję do dziś.

Podczas wyjazdu podniosłem swoje kwalifikacje w zakresie umiejętności posługiwania się językami obcymi, a także poszerzyłem wiedzę na temat funkcjonowania hotelu oraz organizacji usług hotelarskich. Szalenie ważne było dla mnie by codziennie utrzymywać dobre nastawienie wobec obowiązków czy też ludzi, co moim zdaniem ma ogromny wpływ na pomyślność w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Pragnę zaznaczyć, że bardzo chwalę sobie ciekawy program praktyk. Sądzę, że został on zrealizowany na wysokim poziomie, a opieka i troska jaką obdarzyli nas nauczyciele obecni na wyjeździe oceniam bardzo pozytywnie.

Podsumowując uważam, że odbyty staż na Malcie zaopatrzył mnie w ogromne doświadczenie zawodowe jakiego nigdy wcześniej nie zdobyłem. Według mnie, praktyki na Malcie to istne święto sukcesu, na które dłuuuugo czekałem! Mam na myśli ofertę ponownego powrotu na Maltę ze strony hotelu, w którym odbyłem staż. Hotel ten zaproponował mi pracę. :D Praktyki na wyspie dały mi wiarę w siebie i sprawiły zadowolenie z własnej pracy. Chciałbym dodać, że wyjazd na Maltę zaoferował mi nie tylko przepustkę do świata kariery zawodowej, ale również zajął czołowe miejsce w moim rankingu na najlepsze wakacje mojego życia:) Gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w następnych praktykach zagranicznych na Malcie lub na Cyprze. Zapewniam, że uczynią one z Was prawdziwych hotelarzy! "   Damian