XI EDYCJA OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolski, trzyetapowy konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Olimpiady jest promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży. Program zawodów obejmuje zagadnienia z zakresu ekonomii, zarządzania, psychologii i praktyki biznesowej.

 

Hasło przewodnie tegorocznych rozgrywek to „Nowe przewagi konkurencyjne - technologia, informacja, społeczność”

 

Współorganizujące Olimpiadę uczelnie ekonomiczne – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, przewidziały znaczne ułatwienia w procesie kwalifikacyjnym na studia dla finalistów i laureatów. Najlepsi zawodnicy otrzymają ponadto atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Wszyscy zakwalifikowani do etapu okręgowego będą uprawnieni do udziału w kursie e-learningowym na temat rozwijania działalności biznesowej oraz otrzymają publikacje od Wydawnictwa Difin.

 

Wyniki Olimpiady uwzględniane są w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przygotowywanym wspólnie przez „Rzeczpospolitą” i „Perspektywy”.

 

Eliminacje szkolne, odbędą się 03.12.2015r.

 

Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w Olimpiadzie Przedsiębiorczości prosimy o zgłoszenia do 27.10.15r. u p. G. Polańskiej lub p. R. Ryszki.

 

Grażyna Polańska

Poprawiony (czwartek, 15 października 2015 15:42)