POSTĘPOWANIE CERTYFIKACYJNE

11 marca 2016 r. (piątek) na lekcji 9 (godz. 14.35)  w sali 16 odbędzie się postępowanie certyfikacyjne z zakresu KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW dla uczniów Technikum Ekonomicznego.

Postępowanie certyfikacyjne składa się z dwóch etapów.

Etap pierwszy polega na rozwiązaniu testu z zakresu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz rozporządzenia w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Etap drugi polega na wprowadzeniu przykładowych operacji gospodarczych związanych z prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów do programu użytkowego RACHMISTRZ GT.

Etap drugi dla uczniów, którzy zostaną do niego zakwalifikowani, odbędzie się 18.03.2016 r. (piątek) na lekcji 9 (godz. 14.35) w sali 23.

Uczniowie zainteresowani postępowaniem certyfikacyjnym proszeni są o kontakt z p. Anną Malinowską, która udzieli szczegółowych informacji do dnia 03.03.2016r.

Poprawiony (środa, 17 lutego 2016 07:09)