Dla uczniów

Lista osób zakwalifikowanych na zajęcia wyrównawcze
z matematyki  (przygotowujące do matury)
realizowane w ramach projektu:  
Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

Grupa I sala 36

  1. Agata Małek
  2. Marta Soboń
  3. Beata Machlowska
  4. Eliza Stenzel
  5. Karolina Kijowska
  6. Paulina Juszczyk
  7. Paulina Janus
  8. Anna Cudek
  9. Magdalena Raźny
  10. Dominika Wleciał

 

Grupa II sala 37

  1. Aneta Seweryn
  2. Natalia Włoch
  3. Urszula Kitowska
  4. Sylwia Pompa
  5. Małgorzata Kozak
  6. Wioletta Chachlowska
  7. Anna Firganek
  8. Mariola Marion
  9. Kamil Grela
  10. Michał Błachut

 

Zajęcia odbywają się:  3,4,5,6,7. lutego 2014  (pierwszy tydzień ferii)

Dokładny harmonogram podany zostanie po ustaleniach z prowadzącym

 

Obecność na zajęciach obowiązkowa!

 

Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie
zaprasza  uczniów
na kurs organizowany w naszej szkole w ramach projektu
„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”:

- Profesjonalny wizerunek w biznesie

Dowiesz się jak kreować swój wizerunek, prowadzić rozmowy biznesowe, poznasz zasady skutecznej komunikacji, dress code ...

Kurs trwa 32 godziny i odbywać będzie się w czasie ferii

Zapisy do 27 stycznia u pedagoga szkolnego pok.29a lub u kierownika szkolenia praktycznego pok. 14 (przez sekretariat)


 

L.p.

Data/ daty szkolenia *

Prowadzący

Godziny szkolenia
(od – do)

Ilość godzin przeprowadzonego szkolenia

1

1.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

2

10.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

3

11.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

4

12.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

5

13.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

6

14.02.2014

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

7

08.03.2013

mgr Iwona Urbańska

8.30-14.30

8

8

15.03.2013

mgr Iwona Urbańska

8.30-11.30

4

 

L.p.

Data/ daty szkolenia *

Prowadzący

Godziny szkolenia
(od – do)

Ilość godzin przeprowadzonego szkolenia

1

1.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

2

10.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

3

11.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

4

12.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

5

13.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

6

14.02.2014

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

7

08.03.2013

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-14.30

8

8

15.03.2013

mgr Dorota Jęczmionek

8.30-11.30

4

 

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Pilot wycieczek”

realizowanego w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

1. Zbylut Karolina

2. Ciesielska Paulina

3. Windak Justyna

4. Adamek Kinga

5. Sajdak Anna

6. Nawara Hiacynta

7. Gałek Dominika

8. Duda Marta

9. Kozyra Gabriela

10. Przywora Sylwia

11. Robak Paulina

12. Kowalówka Magdalena

13. Rusek Ewelina

14. Kołacz Izabela

15. Drabiec Joanna

 

L.p.

Data

Tytuł Szkolenia

Godziny szkolenia
(od – do)

Ilość godzin szkolenia

1

11.01.2014 sob.

Ogólne zagadnienia dotyczące turystyki w Polsce i na świecie

Wiedza o Polsce i świecie współczesnym

Obsługa ruchu turystycznego

8:30 – 12:30

2

 

2

2

2

13.01 – 17.01.2014

Ogólne zagadnienia dotyczące turystyki w Polsce i na świecie

Wiedza o Polsce i świecie współczesnym

 

 

4 (e-learning)

 

4 (e-learning)

3

18.01.2014 sob.

Obsługa ruchu turystycznego

9:00 – 13:30

6

4

20.01 – 24.01. 2014

Obsługa ruchu turystycznego

 

12 (e-learning)

5

25.01.2014 sob.

Obsługa ruchu turystycznego

9:00 – 13:30

6

6

27.01 – 31.01.2014

Geografia turystyczna Polski

 

10 (e-learning)

7

01.02.2014 sob.

Obsługa ruchu turystycznego

9:00 – 13:30

6

8

03.02.2014 pon.

Obsługa ruchu turystycznego

9:00 – 13:30

6

9

05.02.2014 śr.

Geografia turystyczna Polski

9:00 – 13:30

6

10

07.02.2014 pt.

Geografia turystyczna Polski

9:00 – 13:30

6

11

08.02.2014 sob.

Geografia turystyczna Polski

9:00 – 13:30

6

12

10.02.2014 pon.

Geografia turystyczna Polski

9:00 – 13:30

6

13

12.02.2014 śr.

Geografia turystyczna Polski

9:00 – 13:30

6

14

14.02.2014 pt.

Historia kultury i sztuki

9:00 – 13:30

6

15

15.02.2014 sob.

Historia kultury i sztuki

9:00 – 13:30

6

16

16.02.2014 ndz.

Wycieczka Balice

8:00 – 16:00

1 dzień

17

17.02 – 21.02.2014

Historia kultury i sztuki

 

6 (e-learning)

18

22.02.2014 sob.

Historia kultury i sztuki

Interpretacja dziedzictwa

9:00 – 13:30

2

4

 

19

24.02.2014 – 28.02.2014

Przepisy prawne w turystyce i ubezpieczenia turystyczne

Pilot a grupa

 

3 (e-learning)

 

4 (e-learning)

20

01.03.2014 sob.

Interpretacja dziedzictwa

Przepisy prawne w turystyce i ubezpieczenia turystyczne

 

9:00 – 13:30

2

4

21

02.03.2014 sob.

Wycieczka z przewodnikiem po Krakowie

9:00 – 13:30

1 dzień

22

08.03.2014 sob.

Przepisy prawne w turystyce i ubezpieczenia turystyczne

Pilot a grupa

 

9:00 – 13:30

3

 

3

23

15.03.2014 sob.

Pilot a grupa

 

9:00 – 13:30

6

24

22.03.2014 sob.

 

 

Pilot a grupa

Bezpieczeństwo, profilaktyka i ochrona zdrowia, higiena w turystyce

 

 

9:00 – 13:30

14:00 – 18:30

6

6

25

29.03.2014 sob

Wycieczka 2-dniowa na Słowację

 

1 dzień

26

30.03.2014 ndz

Wycieczka 2-dniowa na Słowację

 

1 dzień

27

31.03.2014 pn.

Egzamin wewnętrzny

 

½ dnia

 

Zajęcia będą odbywały się w sali nr 5.

Obecność obowiązkowa!

 

 

Lista osób zakwalifikowanych na kurs
„Obsługa użytkowego programu księgowego Symfonia”

realizowanego w ramach projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

1. Parwa Katarzyna

2. Luraniec Marta

3. Kaczor Mariusz

4. Parszywka Joanna

5. Szewczyk Michalina

6. Zbroja Urszula

7. Wcisło Kinga

8. Chrzan Katarzyna

9. Zembala Barbara

10. Putaj Paulina

11. Kasprzycka Patrycja

11. Soboń Marta

13. Seweryn Aneta

14. Małek Anna

15. Justyna Trzos

Harmonogram kursu zostanie podany w kolejnym komunikacie, po uzgodnieniu terminów z wykonawcą

Obecność na zajęciach obowiązkowa!

 

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Obsługa użytkowego programu księgowego Comarch ERP Optima”realizowanego w ramach projektu
Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce

1. Gaudyn Dorota

2. Orzechowska Justyna

3. Pituch Karolina

4. Paluch Paulina

5. Krawiec Andrzej

6. Wąsik Aleksandra

7. Żołowicz Wioletta

8. Kaźmierowska Katarzyna

9. Nowak Anna

10. Chwastek Olga

11. Bednarczyk Damian

12. Skawiński Bartosz

13. Wleciał Dominika

14. Majewska Katarzyna

15. Cudek Anna

 

Harmonogram zajęć      soboty, sala 23:

11.01.2014    9.00-13.50

18.01.2014    9.00-13.50

25.01.2014    9.00-13.50

01.03.2014    9.00-13.50

08.03.2014    9.00-13.50

15.03.2014    9.00-13.50

22.03.2014    9.00-13.50

29.03.2014    9.00-13.50

05.04.2014    9.00-13.50

12.04.2014    9.00-13.50

Obecność na zajęciach obowiązkowa!

 

ZAPRASZAMY UCZNIÓW NA BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE
ORGANIZOWANE W RAMACH PROJEKTU

„MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
W MAŁOPOLSCE”


- KSIĘGOWOŚĆ MAŁYCH FIRM (60 godz.)
Kurs rozpoczyna się w styczniu 2014  -  zajęcia odbywają się w soboty i dodatkowo obejmuje jeden tydzień ferii zimowych

- OBSŁUGA UŻYTKOWEGO PROGRAMU KSIĘGOWEGO SYMFONIA
(60 godz.)
- OBSŁUGA UŻYTKOWEGO PROGRAMU KSIĘGOWEGO OPTIMA
(60 godz.)
Zajęcia odbywać będą się w soboty


- PILOT WYCIECZEK (150 godz. - w tym 43 e-learning, plus dwie wycieczki,  jedno i dwudniowa)
Czas trwania kursu: styczeń - marzec 2014  i obejmuje ferie zimowe.
Zajęcia  stacjonarne odbywać będą się  głównie w soboty.

 

Osoby zainteresowane udziałem  proszone są o wpisanie się na listę chętnych:

pedagog szkolny -  pok 29a  lub

kierownik szkolenia praktycznego - pok 14

do dnia 13 grudnia 2013 r !!!

 

 


 
Więcej artykułów…