Dla uczniów

„Animator czasu wolnego” - kurs dla uczniów w zawodzie technik hotelarz i technik obsługi turystycznej

Zapraszamy uczniów na kurs „Animator czasu wolnego” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków”.

Kurs obejmuje 24 godzin lekcyjnych i będzie realizowany w listopadzie 2018  w soboty w godz. 9 00 – 14.45

Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy do pobrania/ złożenia w sekretariacie szkoły lub u pedagoga szkolnego pok.29a

Zgłoszenia  do dnia 31 października 2018:

W przypadku zgłoszenia się większej ilości chętnych o pierwszeństwie przyjęcia decydują kryteria regulaminu projektu:  https://drive.google.com/file/d/0B9MMyh1HirX-SjF5U0pvaGx6dnVWSFBaWGFUbkJEV2g2alBF/view

 

P.Kolarska

 

Kurs „ Organizacja imprez szkoleniowych, integracyjnych i motywacyjnych” dla uczniów klas drugich i trzecich - odwołany!

Kurs „ Organizacja imprez szkoleniowych, integracyjnych i motywacyjnych” nie będzie realizowany w październiku 2018  w związku z brakiem wymaganej ilości uczestników.

 

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Organizacja konferencji, targów i wystaw”

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Organizacja konferencji, targów i wystaw” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków”:

  1. Małgorzata Schemet               4h
  2. Weronika Pogorzelska           4h
  3. Natalia Gąsiorowska               4g
  4. Wiktoria Mikuła                     4g
  5. Wiktoria Czerkas                    4g
  6. Zuzanna Dzierwa                   4d
  7. Klaudia Żontołw                     4d
  8. Natalia Kurek                         4d
  9. Weronika Leja                        4d
  10. Gabriela Mioduszewska        1e

Podczas pierwszych  zajęć, które  odbędą się w dniu 3 października 2018 (środa)
w godzinach 14.30 – 16.00 uczestnicy będą wypełniać dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kursu, omawiane będą też sprawy organizacyjne – obecność obowiązkowa.

ZAPRASZAMY :)

 

Wolne miejsca na kursach dla uczniów!

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na kursach:

„Organizacja konferencji, targów, wystaw”
Oferta dla uczniów klas pierwszych  i czwartych w zawodzie technik hotelarz i technik obsługi turystycznej

Kurs obejmuje 24 godzin i będzie realizowany według następującego harmonogramu:

3.10     godz. 14.30 – 16.00 (środa)
5.10     godz. 9.15 – 10.45 (piątek)
10.10   godz. 14.30 – 16.00 (środa)
12.10   godz. 9.15 – 10.45 (piątek)
13.10   sobota, wycieczka
17.10   godz. 14.30 – 16.00 (środa)
19.10   godz. 9.15 – 10.45 (piątek)
24.10   godz. 14.30 – 16.00 (środa)
26.10   godz. 9.15 – 10.45 (piątek)

„Organizacja  imprez szkoleniowych, integracyjnych i motywacyjnych” .
Oferta dla uczniów klas drugich i trzecich w zawodzie technik hotelarz i technik obsługi turystycznej

Kurs obejmuje 24 godzin i będzie realizowany według następującego harmonogramu:

3.10     godz. 11.05 – 12.35 (środa)
5.10     godz. 15.20 – 16.50 (piątek)
10.10   godz. 11.05 – 12.35 (środa)
12.10   godz. 15.20 – 16.50 (piątek)
17.10   godz. 11.05 – 12.35 (środa)
19.10   godz. 15.20 – 16.50 (piątek)
20.10   godz. (sobota, wycieczka)
24.10   godz. 11.05 – 12.35 (środa)
26.10   godz. 15.20 – 16.50 (piątek)

Druki rekrutacyjne można  pobrać i złożyć w sekretariacie szkoły lub u pedagoga szkolnego pok. 29 a

 

Zapraszamy!!!

 

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Język angielski w branży turystyczno-gastronomicznej”

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Język angielski w branży turystyczno-gastronomicznej” realizowany w ramach  projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w Gminie Miejskiej Kraków”:

  1. Natalia Mazur                           3h
  2. Alicja Astapko                           3h
  3. Aleksandra Sarzyńska             3h
  4. Sandra Mularska                      3g
  5. Natalia Wolska-Brodzińska   3g
  6. Patrycja Kubik                          3h
  7. Zuzanna Żulińska                     3g
  8. Karolina Podolska                    3h

Lista rezerwowa:

  1. Gabriela Waśniowska       3h
  2. Sabina Rysiewicz               3h
  3. Katarzyna Żaba                   2f

Podczas pierwszych  zajęć, które  odbędą się w dniu 3 października 2018
w godzinach 9.15 -10.50 uczestnicy będą wypełniać dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kursu – obecność obowiązkowa.

 

ZAPRASZAMY :)

 
Więcej artykułów…