KADRA SZKOŁY

KADRA SZKOŁY

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1
Anna Gawinek-Pisarczyk
język polski
Zastępca dyrektora d/s kształcenia ogólnego
Wojciech Polański
historia
Zastępca dyrektora d/s kształcenia zawodowego
Renata Suruło
przedmioty zawodowe
Kierownik Szkolenia Praktycznego
Ewa Jędrychowska
przedmioty zawodowe

 

Józef Aftyka wychowanie fizyczne
Kaja Biegun język angielski
Małgorzata Bieżanowska przedmioty zawodowe
Iwona Cienkosz język angielski
Jacek Czaplak język angielski
Agnieszka Czekierda język polski
Magdalena Czosnek-Golonka rewalidacja
Dorota Czubiak -Olińska religia
Barbara Dadej język rosyjski, wych. do życia w rodzinie
Hanna Dziwisz historia
Agnieszka Ehrenfeld język polski
Małgorzata Florczyk język angielski
Joanna Gos wychowanie fizyczne
Lila Habrat język angielski
Magdalena Hajto język niemiecki
Magdalena Janiczek-Szewczyk geografia
Agata Janiszewska geografia
Magdalena Jastrzębska przedmioty zawodowe
Dorota Jęczmionek przedmioty zawodowe
Marta Kacyrz przedmioty zawodowe
Magdalena Kaczmarek wychowanie fizyczne
Anna Kałwa przedmioty zawodowe
Ewa Karwala matematyka
Marta Kasolik język angielski
Anna Kochan matematyka, chemia
Joanna Korab Chrzanowska przedmioty zawodowe
Pelagia Kolarska pedagog szkolny
Agata Kosowicz przedmioty zawodowe
Dorota Krupa język niemiecki
Maria Kurek biologia
Agnieszka Kurzeja - Sokół język polski
Jolanta Kwapisz przedmioty zawodowe
Zofia Kwiecień przedmioty zawodowe
Halina Legutko bibliotekarz
Urszula Łatka wychowanie fizyczne
Justyna Macnar-Krawczyk religia
Marcin Maciuk historia, geografia
Bożena Makowska
prawo
Anna Malinowska
przedmioty ekonomiczne
Ewelina Mazurek-Grabowska geografia
Iwona Michalska
przed. hotelarskie i informatyczne
Małgorzata Milewska
fizyka, informatyka
Jadwiga Nałęcz - Koczanowicz
przedmioty ekonomiczne
Magdalena Nawrocka
język polski
Paweł Ostwald religia
Małgorzata Owca
wychowanie fizyczne
Jadwiga Pietras
przedmioty zawodowe
Grażyna Polańska
przedmioty zawodowe
Justyna Przecherska
przedmioty zawodowe
Irena Przybilla - Nowak
matematyka
Jacek Pytlarz
przedmioty informatyczne
Małgorzata Rachwalik język angielski
Magda Referda 
język niemiecki
Agnieszka Rydz przedmioty zawodowe
Renata Ryszka przedmioty zawodowe
Ewa Sacha przedmioty zawodowe
Leszek Sawicki wychowanie fizyczne
mgr Urszula Siwek - Faszyńska bibliotekarz
Alina Sokołowska język angielski
Dorota Spałek wychowanie fizyczne
Beata Stec przedmioty informatyczne, chemia
oo. Przemysław Szumiec religia
Edyta Śnieżek
matematyka
Dorota Świdrak przedmioty zawodowe
Kinga Wilkoszewska - Wróbel
matematyka
Magdalena Wójcik
język polski
Monika Wojtas -Tarnowska język angielski
Małgorzata Zych
język francuski



Pracownicy Administracji

Elżbieta Dzidek - główny księgowy
Anna Lisowska - specjalista ds. finansowych
Marzena Miśkowicz - specjalista ds. księgowych
Elżbieta Urbańczyk - specjalista ds. zatrudnienia
Dorota Grabowska - kierownik gospodarczy

 

Pracownicy sekretariatu

Krystyna Panuś - sekretarz szkoły
Beata Bień - samodzielny referent

Pracownicy obsługi


Maria Stachowicz
Aneta Gargula
Agata Janik
Helena Chudzik-Święchowicz
Bernadeta Marszałek
Janina Marszałek
Krystyna Musiał
Wiesław Kaliszka

 

ERASMUS+
„Jestem nauczycielem
Europejczykiem, rozwijam
znajomość języków obcych”