Aktualności

KOMUNIKAT O SPOTKANIACH P. WYCHOWAWCÓW
Z RODZICAMI UCZNIÓW TE-H
W DNIU  19 LISTOPADA 2018 R. (PONIEDZIAŁEK)

Więcej…

 

 

 

Kraków, dnia 09.10.2018 r.

KOMUNIKAT O "DNIU OTWARTYM" DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-4
W DNIU  18 PAŹDZIERNIKA 2018 R. (CZWARTEK)

Więcej…

 

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Komisja Rekrutacyjna informuje, że Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe: A.35, A.36, A.65 i A.68 nie będą realizowane w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Kontynuujemy nabór na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe: A.35, A.36, A.65 i A.68, które mogą się rozpocząć w II semestrze.  Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe zostaną uruchomione jeżeli liczba chętnych uczestników wyniesie co najmniej 20 osób na każdy z proponowanych kursów.                                                                                          

 

  

„Pamięć Pokoleń”

„Pamięć Pokoleń” to program Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, skierowany do szkół województwa małopolskiego, polegający na zorganizowaniu stałej opieki nad miejscami pamięci narodowej, w tym nad grobami osób zasłużonych w walce o niepodległość Rzeczypospolitej oraz ofiar systemów totalitarnych. Program został objęty patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty.

W projekcie od stycznia 2018 r. uczestniczy klasa 3 F pod kierunkiem p. Marcina Maciuka. Uczniowie naszej szkoły opiekują się symbolicznym grobem Józefa Ostafina i Waleriana Tumanowicza, znajdującym się na Cmentarzu Rakowickim.

-->ZDJĘCIA<--

 

PROJEKT WYMIANY UCZNIOWSKIEJ
KRAKÓW – CELJE 2018/ 2019

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału w programie wymiany uczniowskiej ze słoweńską szkołą Gimnazija Celje – Center.

Więcej…

 
Więcej artykułów…