Aktualności

4 marca 2020 w ramach Tygodnia Zawodowców odbędą się  VI Szkolne Targi Turystyczne

" Wielkanoc na świecie"

oraz filmowy konkurs

"Kopernikus 20"


Serdecznie zapraszamy uczniów klas  I do III turystycznych i hotelarskich do udziału.

 

A tak było w ubiegłym roku....  ZDJĘCIA

 

KOMUNIKAT  O SPOTKANIACH P. WYCHOWAWCÓW I P. NAUCZYCIELI Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS 1-4 TE-H W DNIU 16 STYCZNIA  2020 R.(CZWARTEK)

 

Więcej…

 

BEZPIECZNY UCZEŃ – BEZPIECZNA SZKOŁA

W listopadzie  2019 r. odbyły się spotkania uczniów klas drugich i trzecich  poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Prelegentami byli przedstawiciele krakowskiej Policji i Pan Andrzej Kępiński PJK Ośrodek Szkoleniowy. Głównym celem była edukacja prawna uczniów, działania na rzecz zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych wśród niechronionych uczestników ruchu, zwiększanie kompetencji w zakresie udzielania pomocy w sytuacji zagrożenia oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Spotkania zostały zorganizowane w ramach  szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego.

ZDJĘCIA


 

Wymiana ze Słowenią

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziały w tegorocznej wymianie uczniowskiej ze słoweńską szkoła Gimnazija Celje Center.

Tak było w zeszłym roku [https://drive.google.com/file/d/1zCBy88zY_SRH0XVtSSq-lzw0QMGMZlLF/view?fbclid=IwAR0XKe9XRxWsp2FOIRr1kkj3gYXI5FBlGn2Ue5btKF7tGHY9chAmrL2w5kw]

Szczegóły wymiany tutaj

Deklaracja uczestnictwa

 

KOMUNIKAT  O  "DNIU OTWARTYM"- 05 GRUDNIA 2019 R. DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-4 TE-H (ZMIANA TERMINU)

Więcej…

 
Więcej artykułów…