Aktualności

Wykłady z geografii na Uniwersytecie Pedagogicznym

W dniu 23.10.2017 kl. 4D i 26.10.2017 kl. 4A pod opieką p. Eweliny Mazurek - Grabowskiej uczestniczyły w wykładach w ramach "Białe noce w bibliotece czyli tydzień z kulturą skandynawską" na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Tematyka to: "Islandia - wrząca lawa w żyłach i lodowaty dotyk - pokochasz lub znienawidzisz" (prowadzony przez prof. Roberta Stawarza) oraz "The Many Faces of Denmark" - wykład prowadzony w języku angielskim (Amanda Laasholdt i Adnan Tajić).

Galeria zdjęć znajduje się TUTAJ

 

Uroczystość ślubowania klas pierwszych

13 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych technikum ekonomicznego, hotelarskiego i obsługi turystycznej. Nasi pierwszoklasiści od tego momentu stali się pełnoprawnymi  członkami naszej społeczności.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy dużo cierpliwości i wytrwałości w zdobywaniu dalszej wiedzy. Oby nauka stała się fascynującą i satysfakcjonującą przygodą, prowadzącą do rozwoju swoich zainteresowań.

Do relacji fotograficznej zapraszamy TUTAJ

 

Krótka relacja z wycieczki na Słowację klasy 2g

29 września 2017r. klasa 2g wraz z wychowawcą p. Eweliną Mazurek - Grabowską oraz p. Martą Kacyrz odbyła objazdową wycieczkę po północnej części Słowacji. Celem wyprawy była Jaskinia  Bielańska oraz turystyczne miejscowości Kotliny Tatrzańskiej. Podczas wyjazdu omawiane były różne aspekty geograficzne a pilotaż całej trasy był prowadzony przez uczniów.

Poglądowa mapa trasy oraz kilka zdjęć znajdują się TUTAJ

Podsumowując:

Było fantastycznie, 13,5 h w trasie, prawie 400km oraz cudowne widoki i niezapomniane wrażenia.

 

Kraków, dnia 10 październik 2017 r.

 

KOMUNIKAT O DNIU OTWARTYM DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-4 TE-H - 18.10.2017 r. (ŚRODA)

Więcej…

 

Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się ze zmianami w Statucie, wprowadzonych niniejszą Uchwałą Rady Pedagogicznej ---> treść Uchwały

 
Więcej artykułów…