Aktualności

Wykaz podręczników

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW

Z dniem 17 czerwca 2013 r. dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie ogłasza szkolny zestaw podręczników do kształcenia ogólnego i zawodowego obowiązujący w roku szkolnym 2013/2014.

Więcej…

 

Programy przedmiotów zawodowych

SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW
PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH
REALIZOWANYCH 
W TECHNIKUM EKONOMICZNO – HOTELARSKIM,  
SZKOLE POLICEALNEJ DLA DOROSŁYCH
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

do pobrania TUTAJ

 

KOLEJNE PRAKTYKI NA CYPRZE

 

Kolejna grupa 16 uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarz wyjechała na Cypr w dniu 7 czerwca 2013.

Hotel na Cyprze - miejsce praktykNasi uczniowie odbędą na Cyprze 4-tygodniowe praktyki zawodowe w ramach programu Leonardo da Vinci. Uczniowie zdobywają doświadczenia w recepcji hotelowej, restauracji, housekeepingu oraz barach hotelowych. Mają również możliwość zapoznania z usługami dodatkowymi, takimi jak obsługa na basenie hotelowym, jacuzzi.

Wyjazd kolejnej grupy młodzieży planowany jest na Maltę we wrześniu 2013 roku.

Miejsce praktyki - Hotel Aloe

 

Nabór na praktykę na Malcie/Gozo - projekt Leonardo da Vinci

Nabór na praktykę na Malcie/Gozo - projekt Leonardo da Vinci

W związku z realizacją nowego projektu Leonardo da Vinci ogłaszamy nabór na praktykę na Malcie/Gozo dla uczniów klas 2d, 2e, 2f.
Podania wraz z załącznikami prosimy składać do 14 czerwca 2013 r. do Kierownika Szkolenia Praktycznego mgr Ewy Jędrychowskiej.
 

Festiwal Nauki

Festiwal Nauki

16, 17 i 18 maja na płycie Rynku Głównego odbywał się Festiwal Nauki - Rynek zamienił się w „naukowe miasteczko namiotowe”. Czego można się było dowiedzieć? –Niemal wszystkiego: czy w Polsce żyją kolibry? Jak wygląda samiec komara? Czy zanieczyszczenia środowiska mają wpływ na inteligencję dzieci? Skąd płyną zagrożenia, jaką droga wnikają do organizmu? Czy przy pomocy pola magnetycznego można poprawić własności wody? Z czego składa się Wszechświat - gdzie się podziała antymateria? Można było zobaczyć magiczną szklankę, której nie wylewa się woda, dziwne przygody stojącej i płynącej wody, pokaz Słońca przez teleskop, prezentacje o wodzie we Wszechświecie, bańki mydlane jako powierzchnie minimalne i wiele, wiele innych ciekawych pokazów. Można także było… udzielić wywiadu telewizji festiwalowej a nawet zdobyć autograf znanej osoby.

Zapraszamy do galerii:

https://picasaweb.google.com/118148247041569179292/FestynNauki?noredirect=1

 
Więcej artykułów…