Szkolne Koło Kariery

Określ swoje zdolności i preferencje zawodowe!

Portal e-doradztwa zawodowego KluczDoKariery.pl w dniach od 1 stycznia do 30 kwietnia 2014 r. organizuje kampanię „Świadomie wybieram przyszłość” skierowaną do uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Jej celem jest pokazanie młodzieży, iż posiadają pewne typy osobowości zawodowej i mogą sami kształtować własną ścieżkę kariery zgodną z ich osobistymi preferencjami i predyspozycjami zawodowymi.

Więcej…

 

Ogólnopolski Tydzień Kariery

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

W dniach 14 - 20 października 2013 r. odbędzie się piąta edycja  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywającym się pod hasłem „Odkryj talenty swojego dziecka”. Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszam młodzież na warsztaty organizowane przez Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. J. Tischnera w Krakowie - terminy w tym PLAKACIE. Program dostępny na stronie:

OGOLNOPOLSKI_TYDZIEN_KARIERY_213_w_WSE

Zapraszam również na warsztaty dot. planowania kariery do sali 20 w dniach

  • 15 X o godz. 13.00 do 13.30
  • 18 X o godz. 9.15 do 10.00

Odkryj talenty - banner

 

Opracowała: Justyna Przecherska

 

Małopolski Festiwal Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji w tym roku odbędzie się w dniach od 3 do 7 czerwca.

Więcej…

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Projekt "PRYWATNA FIRMA"

Nasza szkoła po raz kolejny  przystąpiła w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości do projektu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta Firma”, który odbył się w dniach 12 - 16 listopada 2012 r. Szczegóły projektu zamieszczone są na stronie http://otwarta-firma.junior.org.pl

Dla uczniów klas trzecich zorganizowane zostało  spotkanie z doktorem Łukaszem Gryglikiem przedstawicielem Urzędu Skarbowego Kraków - Śródmieście na temat systemu podatkowego w Polsce.

 

Ogólnopolski Tydzień Kariery

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

W dniach 15 - 21 października 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w czwartej edycji  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbywającym się pod hasłem „Praca: zawód czy kompetencje?”.

Więcej…

 
Więcej artykułów…