Konkurs "Film o niepodległości"

ROZSTRZYGNIĘTY!!!

zwyciężczynią Konkursu  została Roksana z klasy 1 F

Wyróżnienie otrzymał Robert z klasy 2a1

Gratulujemy i zapraszamy do oglądnięcia zwycięskiego filmu

Hanna Dziwisz i Marcin Maciuk

Konkurs "Łowcy cząstek"

Konkurs "Mój Pierwszy Biznes" 2020

LISTA ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

„MÓJ PIERWSZY BIZNES” 2020/2021

Konkurs "Film o niepodległości"

Drodzy Uczniowie klas 1-3!

Zapraszamy do udziału w konkursie historycznym

"Film o niepodległości"

Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie lub grupowo (maksymalnie 4 uczniów).

Uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie mają przygotować maksymalnie 10-minutowy film, który będzie poświęcony problematyce odzyskania przez Polskę niepodległości 11 XI 1918 r.

Filmy zostaną ocenione przez jury pod kątem:
- merytorycznym (zgodność z tematem, ujęcie faktów historycznych)
- wartości edukacyjnej
- pomysłowości i kreatywności
- jakości technicznej (estetyka pracy, montaż, jakość dźwięku)

Gotowe prace należy przekazać p. Hannie Dziwisz i p. Marcinowi Maciukowi do

5 listopada 2020 r.

Wyróżniające się prace zostaną upublicznione, natomiast Autorzy trzech najlepszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe!

Zapraszamy!

Let’s read in English 2020

Konkurs ”Let’s read in English”

W dniu 6 marca 2020 r. o godzinie 12.00 biblioteka szkolna zorganizowała IV Edycję Konkursu Pięknego Czytania w języku angielskim ”Let’s read in English”. Do udziału w Konkursie zgłosiło się 23 uczniów z klas 1 - 4

Ocenie podlegała: dykcja, interpretacja tekstu, wymowa, płynność czytania,

interpunkcja i zachowanie limitu czasu (do 3 minut).

Werdykt wydało jury w składzie: Małgorzata Rachwalik, Katarzyna Rewilak oraz nauczyciele bibliotekarze.

I miejsc:  Dawid Stępski z klasy 1A2,

II miejsce:  Julia Bossowska  z kl. 1B,

III miejsce:  Julia Kos z kl. 2D

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe w języku angielskim oraz dyplomy.

Drodzy Uczniowie!

Co wiecie o naszej szkole i jej historii? Jak dobrze znacie budynek szkoły? Z jakimi kolorami i kształtami kojarzy Wam się nasza szkoła? Jeśli chcielibyście odkryć szkołę i przy okazji dobrze się bawić, zapraszam do udziału w konkursie doskonalącym umiejętności marketingowe i językowe.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pakiet promocyjny czyli:

• nowy logotyp szkoły (symbole, znaki, kolory + pełna nazwa szkoły lub jej skrót) – plik graficzny
  • film promocyjny pt. „Odkrywamy szkołę” (max. 1 min)
  • ulotka (w wersji polskiej i angielskiej) skierowana do turystów odwiedzających szkołę. Ulotka musi mieć formę pytań („Czy wiesz, że…”) i krótkich odpowiedzi

Termin nadsyłania prac: 18.03.2020.

Do konkursu można przystąpić indywidualnie lub w grupie. Prace proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w mailu nazwiska autorów i klas, do których uczęszczają.

Nagrodą główną jest udział w dwudniowej wycieczce do Sandomierza i Warszawy w terminie 28-29 maja 2020.

Więcej artykułów…