KONKURSY

Konkurs teatralny klas pierwszych w r. sz. 2015/2016

Konkurs teatralny

11 stycznia  2016 roku odbył się XIX Konkurs Teatralny Klas Pierwszych.

Jury w składzie : p. Anna Gawinek- Pisarczyk, p. Halina Legutko, p. Alina Sokołowska oraz uczniowie- laureaci poprzednich konkursów: Jakub Duda, Natalia Ryś, Kamila Strzebak, Izabela Pudzisz oceniało baśnie narodów świata przedstawione przez klasy pierwsze.

Klasa 1a zaprezentowała baśń perską, 1b duńską, 1c afrykańską, 1d polską,1e japońską, 1f norweską, 1g rosyjską, 1h niemiecką.

Wyniki konkursu:

I miejsce – klasa 1g „Królewna żabką”

II miejsce – klasa 1c „Jak z pszczoły zrobić woła”

III miejsce – klasa 1f „Narzeczona bogacza”

Najlepsza aktorka- Karina Pawlikowska (żabka) 1g

Najlepszy aktor- Karol Piwowar (książę) 1g

Wyróżnienia aktorskie:

Michał Mista (ojciec narzeczonej) 1f

Grzegorz Sikora (Mahaka) 1c

Sylwia Kłeczek (narzeczona bogacza) 1f

Justyna Cieśla, Agnieszka Pyzioł (kurki, kaczki, baranki…) 1c

Piosenka zespołowa -1f

Nagrody specjalne:

formacja taneczna „Szeherezada”

tło wokalne 1d (A. Tomaszewska, I. Kabaja)

 

Prezenter- Konrad Mazur – 1c

Scenografia – 1g

Plakat – klasa 1c „Jak z pszczoły zrobić woła”

Program – klasa 1f „Narzeczona bogacza”

Efekty specjalne – klasa 1c (piórka i kurki)

Zapraszamy do obejrzenia relacji

 

Występy klas:

1a

1b

1c

1d

1e

1f

1g

1h

 

Wyniki Etapu Szkolnego VIII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

WYNIKI  ETAPU  SZKOLNEGO

VIII OLIMPIADY WIEDZY HOTELARSKIEJ

I MIEJSCE PIJAR  MARZENA              -   kl 2e

II MIEJSCE KMITA  MAGDALENA               -    kl 2f

III MIEJSCE BAŃDO  JUSTYNA                     -    kl 2e

NOWAK  KAMILA                      -    kl  3e

DO  ETAPU  OKRĘGOWEGO  VIII OWH  ZOSTALI  ZAKWALIFIKOWANI:

PIJAR   MARZENA              kl 2e

KMITA MAGDALENA       kl 2f

GRATULACJE !

Przewodnicząca  Szkolnej  Komisji  OWH

JADWIGA PIETRAS

 

XXVI OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Etap szkolny odbędzie się 17 listopada (wtorek)
o godzinie 14.30 w sali nr 28.

 

Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej - etap szkolny

VIII  OLIMPIADA   WIEDZY   HOTELARSKIEJ
ETAP  SZKOLNY
13.11.2015 r /piątek /  godz. 1100

(klasy drugie w sali 10, klasy trzecie w sali 16)


LISTA  UCZESTNIKÓW :

Klasa 2 d

  1. Bogusz Angelika
  2. Dadak Natalia
  3. Jędrocha Sabina
  4. Kaczmarczyk Sylwia
  5. Kwiecień Helena
  6. Michorczyk Natalia
  7. Ryś Natalia
  8. Sieńko Maciej
  9. Terka Karolina

Klasa 2e

  1. Justyna Bańdo
  2. Figarski Jakub
  3. Likus Beata
  4. Łysek Paulina
  5. Natanek Klaudia
  6. Pijar Marzena
  7. Rogoda Elżbieta
  8. Strychalska Małgorzata

Klasa 2f

  1. Biedrzycka Paulina
  2. Klita Karolina
  3. Kmita Magdalena
  4. Stachowicz Wiktoria
  5. Szyba Weronika

Klasa 3d

  1. Kwinta Aleksandra
  2. Napieraj Natalia
  3. Noga Magdalena
  4. Rubacha Katarzyna
  5. Paluch Angelika
  6. Zagórska Gabriela
  7. Filipowska Joanna

Klasa 3e

  1. Buła Karolina
  2. Dudek Kamil
  3. Grela Alicja
  4. Kotula Katarzyna
  5. Kowalik Gabriela
  6. Leciej Aneta
  7. Michałek Marlena
  8. Nowak Kamila
  9. Piszczek Karolina
  10. Węgiel Weronika

Klasa 3 f

  1. Bereta Magdalena
  2. Gomularz Alan
  3. Hojna Justyna
  4. Jaworski Grzegorz
  5. Kucybała Karolina
  6. Musiał Natalia
  7. Ożóg Katarzyna
  8. Urbańczyk Agata

Za prawidłowy przebieg VIII OWH odpowiadają:

p. J Pietras, A Kosowicz, A Nawratowicz

 

KONKURS LITERACKI

Drogi uczniu naszej szkoły,

jeżeli chociaż raz

napisałeś coś  innego niż wypracowanie szkolne zadane przez nauczyciela, ten konkurs jest dla Ciebie!

Przeczytaj poniższy regulamin!

Weź udział w konkursie!

Wygraj!

Zdobądź sławę i …………oczywiście NAGRODY!

Więcej…

 

REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO KLAS I

W konkursie uczestniczą wszystkie klasy I

Ze względu na realizację celów wychowawczych, którymi są:

Integracja zespołu, ujawnienie zdolności humanistycznych uczniów, możliwość odreagowania napięć w zbiorowych działaniach scenicznych, ważne jest, aby w prace konkursowe zaangażowana była cała klasa.

Więcej…

 
Więcej artykułów…