KONKURSY

Rozdanie nagród 
dla laureatów
Konkursu Historycznego

29 maja 2014

Uczniowie  Naszej  Szkoły zostali laureatami Konkursu Historycznego:

Kresy - polskie ziemie wschodnie w XX wieku – „W 70 rocznicę rozpoczęcia Akcji „Burza” i 95 rocznicę Obrony Lwowa. Walka Polaków o przynależność Kresów Wschodnich do Rzeczypospolitej w latach 1918 – 1922, 1939 – 1945”

Więcej…

 

KATARZYNA TOMCZYK FINALISTKĄ
OLIMPIADY Z WIEDZY
O PLANOWANIU I ZARZĄDZANIU KARIERĄ ZAWODOWĄ

Z ogromną radością informuję iż  Kasia Tomczyk – absolwentka Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego nr 4 w zawodzie technik ekonomista została finalistką IV edycji Olimpiady z wiedzy o planowaniu i zarządzaniu karierą zawodową organizowanej przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej.  Głównym celem Olimpiady jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności dotyczących planowania i zarządzania karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia.

Więcej…

 

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Dnia 1 kwietnia 2014 r. odbył się Dzień Języków Obcych, w ramach którego uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach:

  1. Konkurs skeczy w języku obcym.
  2. Prezentacja sławnej postaci.
  3. VI Przegląd Piosenki Obcojęzycznej.
  4. III Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych.

Więcej…

 

R E G U L A M I N  
DNIA JĘZYKÓW OBCYCH

1.  Dzień Języków Obcych  ma charakter edukacyjny i jest konkursowym przeglądem wystąpień uczniów  klas Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego Nr 4 przy Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie.

Więcej…

 

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

29. stycznia 2014 r. w bibliotece szkolnej odbyła się VII edycja Konkursu Pięknego Czytania (etap szkolny)  zorganizowana przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie oraz Wojewódzką Bibliotekę Publiczną.

W konkursie wzięło udział dwunastu uczniów.

Więcej…

 

ZWYCIĘSTWO
W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZAWODOWEGO

W  DNIU  7  MARCA  2014 R.  W ZAKOPANEM  ODBYŁ  SIĘ

FINAŁ  IV  MIĘDZYSZKOLNEGO  KONKURSU  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO  ZAWODOWEGO

Więcej…

 
Więcej artykułów…