KONKURSY

WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO
XI OLIMPIADY
WIEDZY HOTELARSKIEJ


  • I miejsce KAROLINA KULISIEWICZ kl 3f
  • II miejsce ROKSANA ANTOSZ kl 2d
  • III miejsce WERONIKA RUDOLF kl 2d,
    DOROTA SZUBRYT kl 2d


ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH nr1 w ETAPIE OKRĘGOWYM / 04.01 2019/ BĘDĄ REPREZENTOWAĆ

KAROLINA KULISIEWICZ
ROKSANA ANTOSZ


GRATULACJE !!

Jadwiga Pietras

 

Olimpiada
Zdrowego Stylu Życia PCK  - wyniki

W dniu 14.11.2918r. odbył się etap szkolny Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK w klasach III.

Wyniki:

  • I miejsce: Angelika Zakrzewska kl.3a
  • II miejsce: Sylwia Wolak kl. 3a
  • III miejsce: Martyna Zaręba kl.3a, Sylwia Krzysztofek kl.3a, Barbara Kowalska kl.3a, Natalia Miś kl. 3a, Dorota Stefaniak kl.3e, Anna Sala kl.3e, Daria Imiołek kl.3e, Jakub Koprowski kl.3c.

Gratulujemy!

W etapie rejonowym Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 będzie reprezentowała Angelika Zakrzewska z  kl.3a.
Życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

p.Urszula Łatka i p. Joanna Gos

 

Zapraszamy do lektury --> Konkurs "Mój pierwszy biznes" - 2018 rozstrzygnięty

 

Konkurs "Mam zawód, mam fantazję"

W dniu 25.10.2018 r w naszej szkole we współpracy z Urzędem Marszałkowskim woj małopolskiego odbył się międzyszkolny konkurs w konkurencji:
"Przygoda, przyroda, krajobrazy - czekają na Ciebie na szlaku. Dasz radę!"

13 drużyn 2-osobowych zmierzyło się z przygotowaniem programu i kalkulacji 3-dniowej wycieczki krajoznawczej na terenie woj małopolskiego z elementami turystyki kwalifikowanej w jednym z wylosowanych obszarów oraz przedstawienie go komisji konkursowej.

Jury w składzie:

Przedstawiciel Biura Turystycznego Rainbow Tours, Ambit Tour, Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Urzędu Marszałkowskiego

wyłoniło zwycięzców:

I miejsce:   Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie Alicja Astapko , Natalia Wolska - Brodzińska

II miejsce : Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

III miejsce: Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych w Oświęcimiu.

Nagrody zostaną wręczone podczas Gali Kształcenia Zawodowego w Tauron Arenie pod koniec 2018 roku

 

Alicji i Natalii Gratulujemy I miejsca !!!

oraz dziękujemy za udział w konkursie .

 

p Dorota Świdrak i p Marta Kacyrz

 

Mój pierwszy biznes - wyniki

Lista uczestników
zakwalifikowanych
do II etapu Konkursu
„Mój Pierwszy Biznes”

Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Krakowa informuje, że do II etapu konkursu „Mój Pierwszy Biznes” zakwalifikowano następujące biznes plany:

LP.

TYTUŁ BIZNES PLANU

AUTORZY

ŚREDNIA LICZBA PUNKTÓW

1.

Firma usługowo-budowlana „Robolen-Bud”

Damian Łach,

Kamil Kula,

Karol Bobro

41

2.

Rent a van – wypożyczalnia samochodów typu VAN w zabudowie osobowej

Kacper Stabryła-Tatko

35,33

3.

Artware- streetwearowa marka sektora premium

Zofia Smoleń,

Marta Śliwińska

33,33

4.

CNAS

Mateusz Sajdak,

Maciej Wilk

Przemysław Kędzierski

32,67

5.

Spot Car Sp. z o. o.

Aleksandra Szczygieł,

Grzegorz Figiel

30

6.

BeAble – aplikacja mobilna dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi

Przemysław Trepczyński,

Michał Grodecki

24,67

II etap konkursu - Finał przeprowadzony zostanie w dniu 25 października 2018 roku w Urzędzie Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3/4 , sala Portretowa o godzinie 9:00 .

Przypominamy, że uczestnicy II etapu będą prezentowali przed Kapitułą Konkursową pomysł na działalność gospodarczą poprzez przedstawienie i omówienie przygotowanego wcześniej biznes planu. Na potrzeby wystąpienia każdy z zakwalifikowanych uczestników może wykorzystać różne formy prezentacji, w tym prezentacje multimedialne.  Dostępny będzie laptop i internet.

 

Konkursie recytatorski

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Konkursie recytatorskim, który odbędzie się 22. października o godzinie 11.05.

W bieżącym roku obchodzimy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości, dlatego chcielibyśmy ją w wyjątkowy sposób uczcić. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o przygotowanie wybranego dłuższego tekstu poetyckiego o tematyce patriotycznej jednego z podanych autorów: Jana Kochanowskiego, Ignacego Krasickiego, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Juliana Tuwima, Jana Lechonia, Antoniego Słonimskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Czesława Miłosza lub Zbigniewa Herberta.

Zgłoszenia do 18. października przyjmują: Agnieszka Kurzeja-Sokół i Magdalena Wójcik.

 
Więcej artykułów…