SPORT

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

06 kwietnia 2018 rozegrany został finał Turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. W finale spotkały się klasy 1c, 2a, 3b i 4d. Klasa 3b wywalczyła I miejsce zdobywając Puchar Dyrektora Szkoły. Gratulujemy wszystkim finalistkom !!!

Więcej…

LICEALIADA - AMATORSKA I  LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

21 marca 2018  zakończyły się rozgrywki I Amatorskiej siatkarskiej ligi SKS chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje krakowskich szkół ponadgimnazjalnych, które po rundzie zasadniczej  zajęły cztery czołowe miejsca w końcowej tabeli, a nasza reprezentacja była na szczycie tabeli :). Chłopcy w rundzie finałowej nie dali sobie odebrać zwycięstwa i zajęli I miejsce w Amatorskiej I Lidze SKS piłki siatkowej chłopców w rozgrywkach w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy sukcesu !!!

Więcej…

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Reprezentacja klasy 1c najlepsza wśród pierwszoklasistek i to ona zmierzy się w finale ze starszymi rocznikami w walce o Puchar Dyrektora.

Więcej…

LICEALIADA - SNOWBOARD

W dniu 7 marca 2018 w Sieprawiu odbyły się Mistrzostwa Krakowa w snowboardzie. Reprezentacja chłopców zajęła drużynowo 2 miejsce. Patryk Lempart i Dariusz Kaczmarczyk zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 12 marca 2018 w Kasinie Wielkiej. Gratulujemy !!!

Więcej…

Reprezentacje klas 2a i 3b najlepsze w swoich grupach, oba zespoły zawalczą o  Puchar Dyrektora w finale piłki siatkowej dziewcząt.

Więcej…

Turniej w klasach maturalnych zakończony, do finału awansowała klasa 4d.

Więcej…

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Zespół 1d1f  awansował do  finału turnieju piłki siatkowej chłopców.