SPORT

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Brązowe medalistki zeszłorocznych Mistrzostw również w finale. Dziewczęta z klasy 2h zawalczą o Puchar Dyrektora.

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Klasa 3d, zeszłoroczne wicemistrzynie Szkoły  ponownie w finale.

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Eliminacje w grupach zakończone, w finale zawalczą zespoły: 1a1c, 3a, 3b3g, 4b4e.

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Przed feriami rozegrany został finał turnieju piłki siatkowej dziewcząt klas pierwszych. Spośród ośmiu klas pierwszych cztery awansowały do finału, w którym rozegrały mecze systemem gry '' każdy z każdym ". Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z klasy 1a, które zebrały komplet zwycięstw i to one zawalczą o Puchar Dyrektora.

Więcej…

 

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1 W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

24 czerwca 2014 podczas Dnia Sportu rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców o Mistrzostwo Szkoły. Mecze sędziowali pan Józef Aftyka i pan Leszek Sawicki.

Więcej…

 

DZIEŃ SPORTU

Dzień Sportu odbędzie się 24 czerwca 2014 na Stadionie  JUVENII o godz. 9.00. Podczas Dnia Sportu rozegrane zostaną Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców. Dla pozostałych uczestników zaplanowane są gry i zabawy plenerowe. Uczestników Dnia Sportu obowiązuje strój sportowy. Podczas meczów piłki nożnej zakazane jest używanie obuwia z metalowymi kolcami. Przypominamy, że zgłoszenia drużyn chłopców ( klas łączonych na lekcjach wf ) w postaci imiennej listy zawodników ( 7+2 ) przyjmowane są przez nauczycieli wf do środy 18.06.2014 lub drogą mailową na adres szkoły Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 22.06.2014. Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!

 

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1 W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W czerwcu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w grze pojedynczej chłopców i dziewcząt. Turnieje poprowadził pan Leszek Sawicki.

Więcej…

 
Więcej artykułów…