SPORT

LICEALIADA - AMATORSKA I LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Dziewczęta naszej szkoły w okresie od 2 grudnia 2016 do 20 marca 2017 brały udział w rozgrywkach Amatorskiej I Ligi SKS w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły  zajęła VII miejsca w turnieju, dzięki któremu zapewniła sobie start w przyszłorocznych rozgrywkach w I lidze amatorskiej siatkówki.

Więcej…

 

FINAŁ TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

30 marca 2017 rozegrany został finał Turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. W finale spotkały się klasy 1h, 2c, 3c i 4a. Maturzystki  wywalczyły I miejsce zdobywając Puchar Dyrektora Szkoły. Gratulujemy wszystkim finalistkom !!!

Więcej…

 

ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ W RAMACH DNI OTWARTYCH AGH

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 wygrała zawody piłki nożnej zorganizowane w ramach dni otwartych Akademii Górniczo-Hutniczej. Nasi zawodnicy zanotowali cztery zwycięstwa oraz dwa remisy, co w ostatecznym rozrachunku dało im zwycięstwo w całym turnieju. Gratulujemy!!!

Więcej…

 

KRAKOWSKI WIELOBÓJ SIŁOWY

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Michał Cibor 1c, Mariusz Dyrla 2c i Jakub Kozak 1b w bardzo dobrym stylu zakończyła udział w finale zawodów Licealiady Krakowskiego Wieloboju Siłowego. Drużyna Ekonomika pod opieką pana Leszka Sawickiego zajęła 4 miejsce, tracąc do miejsca na podium tylko 9 sekund! Gratulujemy!!! 

PIŁKA NOŻNA - FUTSAL

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 zajęła 2 miejsce w grupie eliminacyjnej i awansowała do finałów zawodów piłki nożnej NATURALNIE FUTSAL organizowanych w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie. Finał zostanie rozegrany 22 maja 2017 w Tauron Arenie.

Więcej…

 

LICEALIADA - AMATORSKA I  LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W okresie od 8 grudnia 2016 do 20 marca 2017 trwały rozgrywki Amatorskiej I Ligi SKS w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła VI miejsce, co pozwoliło na bezpieczne utrzymanie się w I lidze amatorskiej siatkówki chłopców.

Więcej…

 

KRAKOWSKI WIELOBÓJ SIŁOWY

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 awansowała do finału Krakowskiego Wieloboju Siłowego. Finał zostanie rozegrany 30 marca 2017 w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie.

Więcej…

 
Więcej artykułów…