SPORT

LICEALIADA -  PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

Siatkarki naszej szkoły wystartowały w dwóch turniejach siatkarskich: w Amatorskiej I Lidze SKS oraz w rozgrywkach Licealiady, gdzie maja prawo do gry również zawodniczki klubowe. Podopieczne pana Józefa Aftyki w lidze amatorskiej zajęły 6 miejsce, natomiast w Licealiadzie w finale miejskim zajęły 5 miejsce, co dało im awans do przyszłorocznych rozgrywek piłki siatkowej dziewcząt bez konieczności brania udziału w turnieju kwalifikacyjnym. Gratulujemy !!!

Skład reprezentacji Amatorskiej Ligi SKS dziewcząt w piłce siatkowej:

Cebo Kinga 2e, Kapik Justyna 4h, Kolasa Julia 2a, Kowalska Zuzanna 4g, Łoś Aleksandra 3a, Miś Izabela 4g, Rerak Justyna 3g, Stachurska Katarzyna 4f, Strączek Monika 4e, Zając Joanna 4f.

Do dziewcząt dołączyły zawodniczki klubowe: Arendarczyk Angelika 1d, Bakuła Agnieszka 3e, Nowak Dominika 3e, Rapacz Sylwia.

 

LICEALIADA - SZACHY

II miejsce w Małopolsce !!!

8 marca 2013 w Olkuszu odbyły się wojewódzkie zawody w szachach. Damian Bednarczyk został wicemistrzem Małopolski. Gratulujemy!!!

 

WYNIKI TURNIEJÓW PIŁKI SIATKOWEJ
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

W dniach 26 i 27 lutego zostały zorganizowane finały Turniejów piłki siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie. Mistrzowie i mistrzynie spośród klas 1, 2, 3 i 4 rozegrali mecze systemem "każdy z każdym". Zwyciężyły dziewczęta z klasy 3e  oraz chłopcy z klasy 4d. Na uroczyste zakończenie turniejów został zaproszony pan dyrektor Wojciech Polański, który udekorował finalistów pamiątkowymi medalami i przekazał Puchary zwycięskim klasom.

Więcej…

 

LICEALIADA - SZACHY

Bednarczyk Damian 3d, Boczek Chrystian 1c i Paluszek Mateusz 2e zajęli II miejsce drużynowo w szachach. Damian był drugi,  Mateusz piąty. Dzięki tak wysokim lokatom obaj chłopcy będą reprezentować  Kraków w rozgrywkach wojewódzkich. Gratulujemy sukcesu całej drużynie!

 


 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Wśród klas drugich zwyciężyła drużyna  składająca się z reprezentantów klas 2d, 2g i 2f. Tryumfatorami w grupie klas trzecich zostali chłopcy z klasy 3c.

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Do finału awansowały dziewczęta z klasy 1d i z klasy 2e.

Więcej…

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 1

Zespół utworzony  z klas 1b i 1f zajął pierwsze miejsce w turnieju pierwszoklasistów i on zawalczy w finale.

Więcej…

 
Więcej artykułów…