
22 maja klasy 3A i 3F uczestniczyły w wyjściu na spektakl „COŚ WAM POWIEM”. Opiekę nad klasami sprawowały wychowawczynie: p. Hanna Dziwisz i p. Agata Janiszewska. Spektakl wyreżyserował i zagrał w nim Andrzej Sadowski. Główną rolę – Joanny – brawurowo zagrała Natalia Zych. Losy młodej bohaterki poruszają i zachęcają do refleksji.





