Make the Earth Cool Again

Nowy projekt Erasmus+ dla uczniów MACE czyli Make the Earth Cool Again

Projekt Erasmus+ nr 2023-1-SE01-KA210-SCH-000154454 pt. Gör jorden cool igen (Make the Earth Cool Again) powstał we współpracy ze szkołami średnimi z Portugalii, Hiszpanii i Szwecji.

Tym razem zajmiemy się zdrowym trybem życia, aktywnością fizyczną a przede wszystkim sposobami realizacji Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. Będziemy organizować różnorodne przedsięwzięcia na terenie szkoły i poza nią – wszystko z myślą o lepszym samopoczuciu naszych uczniów i nauczycieli oraz naszej planety.

Zapraszamy do włączenia się w działania projektowe – projekt trwa do 31.10.2025.

Koordynator: Klara Teoretiska Gymnasium Linköpingt, Linköpingt, Szwecja

Partnerzy:        Instituto De Enseñanza Secundaria Los Cardones, Granadilla de Abona, Hiszpania

Escola Secundária de Loulé, Loulé Portugalia

Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie, Polska