Kadra szkoły

Zarząd szkoły

Stanowisko oraz Imię i NazwiskoProwadzony przedmiot
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1
Anna Gawinek-Pisarczyk
język polski
Zastępca dyrektora d/s kształcenia ogólnego i wychowania
Wojciech Polański
historia
Zastępca dyrektora d/s kształcenia zawodowego
Renata Suruło
przedmioty zawodowe
Kierownik Szkolenia Praktycznego
Anna Kałwa
przedmioty zawodowe

Nauczyciele

Imię i nazwisko nauczycielaProwadzony przedmiot
Szymon Bartosikprzedmioty zawodowe
Ewelina Bromblikjęzyk polski
Iwona Cienkoszjęzyk angielski
Izabela Czarkowskajęzyk polski
Barbara Dadejjęzyk rosyjski, wych. do życia w rodzinie
Hanna Dziwiszhistoria
Małgorzata Florczykjęzyk angielski
Marcin Gagatwychowanie fizyczne
Marta Gawlasgeografia turystyczna, przedmioty zawodowe
Joanna Goswychowanie fizyczne
Lila Habratjęzyk angielski
Iwona Hodorowiczprzedmioty zawodowe
Magdalena Janiczek – Szewczykgeografia
Agata Janiszewskageografia
Magdalena Jastrzębskaprzedmioty zawodowe
Dorota Jęczmionekprzedmioty zawodowe
Marta Jurowiczprzedmioty zawodowe
Magdalena Kaczmarekwychowanie fizyczne
Jolanta Kardyśmatematyka
Ewa Karwalamatematyka
Marta Kasolikjęzyk angielski
Anna Kochanmatematyka, chemia
Pelagia Kolarskapedagog szkolny
Joanna Korab Chrzanowskaprzedmioty zawodowe
Agata Kosowiczprzedmioty zawodowe
Maria Kurekbiologia
Agnieszka Kurzeja – Sokółjęzyk polski
Halina Legutkobibliotekarz
Urszula Łatkawychowanie fizyczne
dr Marcin Maciukhistoria, geografia
Justyna Machulakpsycholog
Justyna Macnar-Krawczykreligia
Anna Malinowskaprzedmioty zawodowe
Marcin Marekwychowanie fizyczne
Ewelina Mazurek-Grabowskageografia
Małgorzata Milewskafizyka
Dorota Niemiecjęzyk angielski
Sławomira Nowakjęzyk angielski
Krzysztof Oliwaprzedmioty zawodowe, historia
Diana Otrębowskapsycholog
Małgorzata Owcawychowanie fizyczne
Beata Podoleckamatematyka
Grażyna Polańskaprzedmioty zawodowe
Agnieszka Piwowarczykprzedmioty zawodowe
Dorota Prochaskajęzyk polski
Jacek Pytlarzinformatyka
Małgorzata Rachwalikjęzyk angielski
Magda Referdajęzyk niemiecki
Katarzyna Rewilakjęzyk angielski
Marek Rucińskireligia
Agnieszka Rydzprzedmioty zawodowe
Renata Ryszkaprzedmioty zawodowe
Ewa Sachaprzedmioty zawodowe
dr Leszek Sawickiwychowanie fizyczne
Urszula Siwek-Faszyńskabibliotekarz
Alina Sokołowskajęzyk angielski
Monika Sokółjęzyk niemiecki
Beata Stecinformatyka, chemia
Mariola Szumilasprzedmioty zawodowe
Łukasz Ślusarzinformatyka
Edyta Śnieżekmatematyka
Dorota Świdrakprzedmioty zawodowe
Mateusz Więcekreligia
Kinga Wilkoszewska – Wróbelmatematyka
Danuta Witekchemia
Małgorzata Zychjęzyk francuski

Pracownicy Administracji

Imię i nazwiskoStanowisko
Elżbieta DzidekGłówny księgowy
Anna LisowskaSpecjalista ds. finansowych
Marzena MiśkowiczSpecjalista ds. księgowych
Dorota GrabowskaKierownik gospodarczy
Barbara SandeckaSamodzielny referent ds. zatrudnienia

Pracownicy Sekretariatu

Imię i nazwiskoStanowisko
Beata BieńSekretarz szkoły
Urszula KanieckaSpecjalista ds. administracji

Pracownicy obsługi

Imię i nazwisko
Kazimierz Biduś
Helena Chudzik-Święchowicz
Aneta Gargula
Agata Janik
Edward Kluzik
Gabriela Kowaś-Ślusarek
Małgorzata Kula
Janina Marszałek