
23 maja 2026 w sobotę otworzyliśmy szkołę dla ósmoklasistów.
Do szkoły przybyła młodzież z klas ósmych z Krakowa i okolic. Niektórzy z nich już wzięli udział w rekrutacji do klas pierwszych. Odwiedzili Nas z rodzinami, znajomymi. Zainteresowanie wzbudziła Nasza oferta edukacyjna: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki.
Nasi wspaniali uczniowie i nauczyciele pomagali w trudnych wyborach uczniom klas ósmym, były rozmowy, zwiedzanie szkoły, mnóstwo pytań. Na wszystkie pytania otrzymali odpowiedzi.
Dziękuję Wszystkim
Agata Janiszewska





