
22 maja odbył się Szkolny Konkurs Geograficzno-Turystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Tegoroczna edycja poświęcona była geografii oraz najciekawszym atrakcjom turystycznym regionu Gór Świętokrzyskich.
W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy zmierzyli się z testem wiedzy oraz zadaniami polegającymi na rozpoznawaniu atrakcji turystycznych prezentowanych na slajdach.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Jan Dec
II miejsce – Oliwia Wydmańska
III miejsce ex aequo:
• Barbara Raczkowska
• Zuzanna Wasilewska
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, pasję do odkrywania ciekawych miejsc i wysoki poziom wiedzy.
Organizatorami konkursu były: p. Magdalena Janiczek-Szewczyk oraz p. Iwona Hodorowicz.
Życzymy dalszego rozwijania zainteresowań geograficznych i turystycznych oraz kolejnych sukcesów!





