poniedziałek, 22 czerwca, 2026
Strona główna Aktualności Szkolny Konkurs Geograficzno-Turystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Szkolny Konkurs Geograficzno-Turystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

22 maja odbył się Szkolny Konkurs Geograficzno-Turystyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Tegoroczna edycja poświęcona była geografii oraz najciekawszym atrakcjom turystycznym regionu Gór Świętokrzyskich.

W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy zmierzyli się z testem wiedzy oraz zadaniami polegającymi na rozpoznawaniu atrakcji turystycznych prezentowanych na slajdach.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Jan Dec

II miejsce – Oliwia Wydmańska

III miejsce ex aequo:

• Barbara Raczkowska

• Zuzanna Wasilewska

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, pasję do odkrywania ciekawych miejsc i wysoki poziom wiedzy.

Organizatorami konkursu były: p. Magdalena Janiczek-Szewczyk oraz p. Iwona Hodorowicz.

Życzymy dalszego rozwijania zainteresowań geograficznych i turystycznych oraz kolejnych sukcesów!

Przejdź do treści