Karolina Zaręba nową Przewodniczącą SU

W dniu dzisiejszym odbyły się wybory Przewodniczącego SU.

Głosowało 457 osób.
Oddano 428 głosów ważnych, 29 nieważnych.

W wyniku głosowania

• Karolina Zaręba otrzymała 309 głosów
  • Łucja Urbanowicz otrzymała 119 głosów

W związku z tym nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego nr 4 został KAROLINA ZARĘBA!

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy realizacji wszystkich niezwykle ambitnych postulatów!

Gratulujemy również Łucji Urbanowicz wyniku, bardzo interesującego programu wyborczego i merytorycznej, stojącej na wysokim poziomie walki wyborczej.

Informujemy, że zgodnie z regulaminem SU Łucja będzie pełnić funkcję Wiceprzewodniczącej SU!

Wszystkim Uczniom naszej szkoły gratulujemy udziału w wyborach! Wykazaliście się wspaniałą obywatelską postawą.

Dziękujemy również dotychczasowemu Przewodniczącemu Maksymilianowi Klicie za znakomite, pełne zaangażowania i pasji pełnienie tej zaszczytnej funkcji przez dwie kadencje