Czwarty projekt Samorządu uzyskał dofinansowanie w ramach SUWAKA

Miło nam poinformować, że w ostatniej w tym roku edycji konkursu dotacyjnego w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak w roku szkolnym 2022/2023 dotację uzyskał już czwarty projekt przygotowany przez nasz Samorząd.

Projekt “Ekonomik ma talent” uzyskał 2000 zł dotacji.

Dlatego już dzisiaj zachęcamy wszystkich uczniów, którzy mają talenty do zgłaszania się przez dziennik elektroniczny librus lub drogą mailową na mail maciuk.marcin@wp.pl do Pana Marcina Maciuka.

Jeśli śpiewasz, tańczysz, piszesz wiersze, recytujesz, grasz na jakimś instrumencie, malujesz bądź przejawiasz jakiś inny talent nie czekaj zgłoś się do “Ekonomik ma talent”. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 V.

Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.