Dzień Otwarty WSZiB

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie pragnie zaprosić młodzież klas maturalnych oraz nauczycieli na Dzień Otwarty WSZiB, który odbędzie się 22 marca o godz. 8:30 przy al. Kijowska 14.
Jak co roku podczas spotkania uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni, a także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych przez studentów i profesorów warsztatach czy wykładach. Co więcej, uczniowie będą mogli zwiedzić Uczelnię oraz porozmawiać z wykładowcami i studentami o nauce w WSZiB.
W programie także: punkty informacji o kierunkach studiów, prezentacja oferty WSZiB, stoiska wydziałów i organizacji studenckich oraz konkursy z nagrodami. W ramach Dnia Otwartego odbędą się również konsultacje z doradcą zawodowym w zakresie pośrednictwa pracy.
W tym roku będzie się działo!
Szczegółowy plan i zapisy na stronie:https://www.wszib.edu.pl/dzienotwarty/