Ekonomik ma talent

Wczoraj w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs talentów pt. “Ekonomik ma talent”.

W konkursie wystąpiło 12 uczestników: Gabriela Słodyczka (kl. 1E), Karolina Zaręba (kl. 2C), Paweł Tabor (kl. 2D), Jakub Jędras (kl. 3B), Martyna Chamielec (kl. 2F), Kamil Zdechlik (kl. 3B), Daria Wojtowicz (kl. 3C), Angelika Pieron (kl. 3C), Karolina Szlaga (kl. 1A), Agnieszka Ujdak (kl. 3C), Weronika Rydzyk (kl. 4D) i Michał Urbanowicz (kl. 4D).

Uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne, malarsko-rysunkowe, poetyckie i artystyczne. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie a talenty naszych uczniów można podziwiać z zapartym tchem, co potwierdziła również obecna na konkursie przedstawicielka Fundacji Oświatowej im. ks. Stanisława Konarskiego Pani Beata Nosek.

Jury w składzie: Pani Dyrektor Anna Gawinek-Pisarczyk, Pani Agata Janiszewska i Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Maksymilian Klita miało naprawdę trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie jury wybrało zwycięzców, którzy otrzymali bony do Empiku warte 300 zł. każdy:

  • I miejsce dla Martyny Chamielec z klasy 2F za genialne, niezwykle emocjonalne i wzruszające wykonanie utworu “Shallow”
  • II miejsce dla Weroniki Rydzyk z klasy 4D za zaprezentowanie szerokiego spektrum fantastycznych rysunków wykonanych pięknie i z ogromną precyzją
  • III miejsce dla Kamila Zdehlika z klasy 3B za zaprezentowanie również bardzo ciekawych, nieco mrocznych i tajemniczych rysunków

Jury postanowiło również wyróżnić Karolinę Szlagę z klasy 1A za przepiękne wykonanie utworu z repertuaru Billie Eilish.

Widzowie natomiast postanowili podobnie jak jury docenić Martynę Chamielec przyznając Jej nagrodę publiczności!!!

Wszystkim naszym Talentom z Kapucyńskiej 2 serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji swych pasji!!!

    Projekt jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.