Ekonomik TV – wywiad z Tomkiem Rakiem

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy realizację cyklu wywiadów przeprowadzanych w ramach szkolnej telewizji Ekonomik TV, którą tworzy Samorząd Uczniowski w ramach projektu #SU-w-ak finansowanego ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Operatorem programu jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego.

Wywiadu udzielił Tomasz Rak – uczeń klasy 3A1, członek Zarządu SU, reprezentant naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Krakowa, gdzie pełni funkcję przewodniczącego Komisji ds. Edukacji i Współpracy z Samorządami Uczniowskimi. Tomek opowiada o swojej samorządowej działalności i sukcesach.

Wywiad przeprowadziła Marianna Tora (2A), nagrał i zmontował Kacper Cichy (3B1) – przewodniczący sekcji medialnej SU.