Finał meczu matematycznego

28 maja jak co roku w naszej szkole odbył się finał meczu matematycznego dla klas 2a, 2b, 3a oraz 3c !!!! W finale mogliśmy zobaczyć połączenie zadań matematycznych wraz z konkurencjami z zakresu wychowania fizycznego. Organizacją meczu zajęli się Pan Leszek Sawicki oraz zespół matematyczek w skład którego wchodziły: Pani Edyta Śnieżek, Pani Kinga Wilkoszewska-Wróbel, Pani Jolanta Kardyś oraz Pani Ewa Karwala. Nie mogło również zabraknąć Pani Dyrektor Anny Gawinek-Pisarczyk, która sprawowała patronat nad konkursem, oraz wszystkim zawzięcie kibicowała.

Zwycięzcami klas drugich została klasa 2b, natomiast pośród klas trzecich zwyciężyła klasa 3c. Nagrody ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy. Wszystkim finalistom oraz wygranym serdecznie gratulujemy!! Do zobaczenia za rok!!