Finał Postępowania Certyfikacyjnego z Języka Angielskiego

25 marca odbył się w naszej szkole finał Postępowania Certyfikacyjnego z Języka Angielskiego w zawodzie technik ekonomista i technik rachunkowości. Każdy z trzech finalistów musiał wygłosić prezentację lub przedstawić film pt. „Mój pomysł na firmę uczniowską w Zespole Szkół Ekonomicznych Nr 1 w Krakowie”. Oto propozycje naszych uczniów: Zuzanna Dudziak, kl. 3A – automaty z kalkulatorami i ładowarkami do telefonów, z których Uczniowie będą mogli wypożyczyć urządzenia za drobną opłatą np. 2 zł za kalkulator, 3 zł za ładowarkę. Jakub Urban, kl. 3C – uruchomienie kawiarni na terenie szkoły. Anna Lipowy, kl. 3C – uruchomienie trzech automatów ze zdrową żywnością: sałatki, soki, koktajle i batony zbożowe. Finał przeprowadziły p. Małgorzata Florczyk i p. Małgorzata Rachwalik.