Głosowanie w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego już w środę!

Już w najbliższą środę (20. 03. 2024 r.) odbędzie się głosowanie na projekty uczniowskie zgłoszone w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Urna wyborcza będzie wystawiona przy sekretariacie. Samorząd Uczniowski zachęca do głosowania. Każdy głos się liczy! Poniżej prezentujemy zgłoszone projekty i kampanijne plakaty.

IV edycja Szkolnego Budżetu Obywatelskiego realizowana w ramach programu Młody Kraków 2.0 skierowana jest do uczniów szkół średnich, którzy dzięki udziałowi w procesie SzBO, będą mieli możliwość planowania, tworzenia, oceniania oraz realizowania projektów obywatelskich wśród szkolnej społeczności. Szkoła lub placówka biorąca udział w projekcie, otrzyma budżet w wysokości 6000 zł.