III Gminne Targi Edukacyjne w Liszkach

Dnia 18. 04. 2023 r. przedstawicielki Naszej Szkoły – maturzystki: Karolina Fic (4a2), Olga Kozioł (4a2), Wiktoria Mysłek (4d1) oraz Paulina Sikora (4d1) udały się pod opieką Pani Agaty Janiszewskiej na III Gminne Targi Edukacyjne w Liszkach. Impreza została zorganizowana przez Szkołę Podstawową im. Św. Jana Kantego w Liszkach oraz Szkołę Podstawową im. Antoniego Sewiołka w Czułowie – pod honorowym patronatem Wójta Gminy Liszki.

Na spotkaniach z uczniami klas ósmych szkół z Gminy Liszki maturzystki przedstawiły ofertę edukacyjną czterech zawodów nauczanych w szkole. Nasze uczennice odpowiadały na wiele pytań dotyczących nauki w szkole: nauczanych przedmiotów, praktyk zawodowych, projektów unijnych, perspektyw po ukończeniu Naszej Szkoły oraz specyfiki nauki w niej.